fbpx
+48 787-633-005
kontakt@barsmol.pl

Dermomasaż

Zabiegi odchudzające i poprawiające sylwetkę w Pile

DERMOMASAŻ – WYSZCZUPLAJĄCO-MODELUJĄCY
ZABIEG PODCIŚNIENIOWY

Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu następuje rozbicie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu oraz modelowanie sylwetki. Zastosowania zabiegu dermomasażu nie ograniczają się jednak do zabiegów na skórze ciała – jest on całkowicie bezpieczny również dla skóry twarzy, a jego działanie umożliwi modelowanie owalu twarzy oraz regenerację naskórka.

Przeciwwskazania:

Ciąża, menstruacja w pierwszych dniach, żylaki, rozszerzone naczynia krwionośne, skłonność do krwawień i wybroczyn, niewydolność krążenia, zaawansowane nadciśnienie tętnicze, stłuczenia i obrzęki, uszkodzenia i zmiany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu, stany gorączkowe, choroby zakaźne, ogólne osłabienie organizmu, choroby na tle nerwowym, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu.

Częstotliwość zabiegów

Kuracja zabiegów dermomasażerem obejmuje od 6 do 15 zabiegów, najlepiej dwa razy w tygodniu. Po wykonanej serii zaleca się jeden zabieg w miesiącu dla podtrzymania efektów.